Pro saulėtus kotedžų langus atsiveria skaisčios žalumos ir kvapų karalystė. 34 istorijų gyvenvietės išskirtinumas - namų harmoniją ir ramybę kuriantis gamtos prieglobstis.

Spygliuočių augalais apsodinta gyvenvietės erdvė kuria natūralumo jausmą bei garantuoja gryną ir gaivų orą. Vaiskia violetine žiedų jūra ir kvapniausiais levandų aromatais atskirtus, privačius kiemelius sunku palikti. Čia, arčiau gamtos, kuriamos istorijos.
Daugiau

Vandens mėgėjams bei žvejybos aistruoliams čia patiks. Netoliese Gineitiškių ežero statomi kotedžai pasirūpins romantiškais pasiplaukiojimais valtele ar maudynėmis karštomis vasaros dienomis. O gal šalia ežero įkurti namai padovanos naujų hobių?

Daugiau

Jaukumo ir smagių atradimų padovanos šalia namų tekantis upelis. Natūraliai suformuoti gamtos turtai įsilies į Jūsų namų gyvenimą. Pavasarį ieškokite čia žibučių, o rytais mėgaukitės vandens skleidžiama ramybe. Kartu su šeima galėsite mėtyti akmenukus bei leisti popierinius laivelius į lenktynes.

Daugiau

Aplink namus nėra judrių gatvių, tad vaikams čia saugu. Gyvenvietės ramybę kuria šalia namų žaliuojančios lietuviškos pievos. Čia leisitės į saldžių žemuogių paieškas ir kvėpsite pievų gėlių aromatą.

Daugiau

Tai namai, siekiantiems susigrąžinti ramybę ir tylą. Jūsų iškyloms ir rytiniam poilsiui įrengti suoliukai. Augalų prieglobstyje kaimynams suprojektavome žaliąją erdvę, kurioje galėsite leisti vakarus su knyga ar ruoštis kasdienės jogos treniruotėms.

Daugiau

Pažinti kaimynus ir atrasti naujus pomėgius pakvies kieme įrengtos laisvalaikio erdvės. Čia gyventojams bus įrengti ir bendriems žaidimams suburs stalo teniso, šachmatų stalai.

Daugiau

Žaidimais ir nuotykiais spalvinta vaikystė. Gyvenvietėje specialiai mažiesiems bus įrengta vaikų žaidimo erdvė. Smėlio pilys, laipiojimo nameliai ir sūpynės pritrauks bendriems žaidimams.